Polska, książeczka z banknotami

Cena wylicytowana: 2 300 zł
Aukcja zakończyła się 05-05-2022 20:40:00
343733
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), książeczka z banknotami , zestaw banknotów obiegowych PRL - w zestawie kolekcja 23 nieużywanych banknotów o wartości od 10 do 2.000.000 złotych
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: całość w kartonowej książce z opisami, banknoty pięknie zachowane, oprawa twarda

Cena końcowa: 2 300 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 130

1)  2 300 zł
2)  2 200 zł
3)  2 100 zł
4)  1 850 zł
5)  1 800 zł
6)  1 750 zł
7)  1 650 zł
8)  1 450 zł
9)  1 250 zł
10)  1 200 zł