Polska, Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski
Zakończenie: 17-03-2022 22:33:40
341760
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak złocony, emalia, 61.9 x 62.2 mm, 71.27 g (ze wstążką), przebarwienia emalii |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 205