Japonia, Złota i Srebrna Gwiazda Orderu Świętego Skarbu, od 1888

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 22:31:40
341767
Opis: Japonia, Złota i Srebrna Gwiazda Orderu Świętego Skarbu, od 1888, Wielopromienna gwiazda z nałożonym medalionem
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: metal srebrzony i złocony, emalia, szkło, 74.6 x 74.7 mm, 94.92 g, spękania i wykruszenia emalii, jedno ramię gwiazdy zgięte, wyrwana szpilka, dodatkowo pudełko
Literatura: Barac 51

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 308

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  400 zł
4)  380 zł
5)  360 zł