Rosja, medal na pamiątkę odsłonięcia pomnika Piotra I w Petersburgu (kopia galwaniczna), 1782 (oryginał)

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 22:28:20
341752
Opis: Rosja - Katarzyna II (1762–1796), medal na pamiątkę odsłonięcia pomnika Piotra I w Petersburgu (kopia galwaniczna), 1782 (oryginał), Aw: Popiersie Katarzyny II w lewo, przed nią sygnatura I•B•G, Rw: Widko pomnika Piotra i na głazie, pod posągiem napis ПЕТРУ I / ЕКАТЕРИНА II, w odcinku ЛѢТА • 1782 • AВГУСТА • 6 • ДНЯ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 82.0 mm, 132.49 g

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 172

1)  250 zł
2)  250 zł
3)  200 zł
4)  100 zł
5)  85 zł
6)  65 zł