Francja, medal z serii władcy Francji – Ludwik I Pobożny, 1839

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 22:27:20
341755
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Ludwik I Pobożny, 1839, Aw: Popiersie władcy w prawo, z prawej sygnatura CAQUÉ, na odcięciu ramienia 1837, LOUIS I DIT LE - DEBONNAIRE ROI DE FRANCE, Rw: LOUIS I DIT LE DEBONNAIRE. / 25EME. ROI. / FILS DE CHARLEMAGNE. / NÉ 778. / ROI 814. / SERMENT DE FIDÉLITÉ / PRÉTÉ PAR LES ROMAINS 816. / COURONNEMENT A REIMS / PAR LE PAPE ÉTIENNE IV 816. / HOMMAGE DE HARALD / ROI DE DANEMARCK 826. / RÉVOLTE DES GRANDS ET DE ĽARMÉE 830. / ARRESTATION ET DÉPOSITION DE LOUIS 833. / DIÈTE DE THIONVILLE 835. / ASSEMBLÉE D'AIX LA CHAPELLE 837. / DESCENTE DES DANOIS / OU NORMANDS 838. / MORT 840.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.8 mm, 59.87 g, patyna

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 90

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  240 zł
4)  200 zł
5)  190 zł
6)  130 zł