Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1885 O

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 22:21:40
341814
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1885 O, Nowy Orlean, typ Morgan
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 26.70 g, patyna
Literatura: KM 110

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 111

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  185 zł
5)  180 zł
6)  175 zł
7)  165 zł
8)  160 zł
9)  150 zł