Francja, 100 franków, 1997
Francja, 100 franków, 1997
Cena wylicytowana: 145 zł
341888
Opis: |
Francja - V Republika (od 1958), 100 franków, 1997, Pessac, francuski pisarz - André Malraux |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
srebro próby "900", delikatna patyna |
KM 1188 |
Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 68
1) 145 zł
2) 140 zł
3) 105 zł
4) 60 zł
min |