Francja, 100 franków, 1996

Francja, 100 franków, 1996

Francja, 100 franków, 1996

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 22:04:20
341887
Opis: Francja - V Republika (od 1958), 100 franków, 1996, Pessac, 1.500 rocznica chrztu Chlodwiga I
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "900", delikatna patyna
Literatura: KM 1180

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 94

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  105 zł
4)  70 zł