Belgia, 5 franków, 1872

Belgia, 5 franków, 1872

Belgia, 5 franków, 1872

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 21:56:20
341798
Opis: Belgia - Leopold II (1865–1909), 5 franków, 1872, Bruksela
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 24.97 g, patyna
Literatura: De Mey 93, KM 24

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 131

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  75 zł