Belize, 5 dolarów, 1974

Belize, 5 dolarów, 1974

Belize, 5 dolarów, 1974

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 21:55:40
341368
Opis: Belize - Elżbieta II (1952–1981), 5 dolarów, 1974, Franklin Mint, Tukan, na obrzeżu napis STERLING SILVER PROOF
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 925, 27.46 g, biała patyna
Literatura: KM 96a

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 61

1)  115 zł
2)  110 zł