Prusy Książęce (1525–1657), grosz, 1595

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 21:47:40
341861
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Jerzy Fryderyk von Ansbach (1578–1603), grosz, 1595, Królewiec
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie wykruszenie, patyna
Literatura: Neumann 58, Slg. Marienburg 1304, Schrötter 1295, Voss. 1454

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 152

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  370 zł
4)  310 zł
5)  270 zł
6)  260 zł