Polska, 2 złote, 2000

Polska, 2 złote, 2000

Polska, 2 złote, 2000

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 21:44:20
340670
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 2 złote, 2000, Warszawa, Dudek - Upupa epops
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: Nordic Gold 27 mm, nakład: 500.000 szt., patyna
Literatura: Parchimowicz 807

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 67

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  46 zł
4)  34 zł
5)  20 zł