Polska, 10 złotych, 1965
Polska, 10 złotych, 1965
Cena wylicytowana: 95 zł
337511
Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1965, Warszawa, Mikołaj Kopernik |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
miedzionikiel, patyna, piękne, moneta świeżo wyjęta z worka menniczego |
Parchimowicz 224b |
Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 127
1) 95 zł
2) 90 zł
3) 90 zł
4) 60 zł
5) 36 zł
min |