Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 21:22:40
341335
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1936, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 118c

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 411

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  470 zł
4)  450 zł
5)  410 zł
6)  400 zł
7)  380 zł
8)  320 zł
9)  250 zł
10)  220 zł
11)  210 zł
12)  190 zł
13)  185 zł
14)  180 zł
15)  160 zł
16)  145 zł
17)  130 zł
18)  125 zł