Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 21:20:00
341329
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1930, Warszawa, sztandar – 100-lecie Powstania Listopadowego, wybite stemplem płytkim
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 224

1)  1 850 zł
2)  1 800 zł
3)  1 050 zł
4)  720 zł
5)  540 zł
6)  500 zł
7)  480 zł
8)  470 zł
9)  460 zł
10)  450 zł
11)  440 zł
12)  430 zł
13)  420 zł