Polska, 5 złotych, 1928

Polska, 5 złotych, 1928

Polska, 5 złotych, 1928

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 21:19:40
341328
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1928, Warszawa, Nike
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 114a

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 497

1)  1 850 zł
2)  1 800 zł
3)  1 550 zł
4)  1 450 zł
5)  1 350 zł
6)  900 zł
7)  860 zł
8)  840 zł
9)  800 zł
10)  620 zł
11)  600 zł
12)  580 zł
13)  560 zł
14)  540 zł
15)  520 zł
16)  500 zł
17)  490 zł
18)  480 zł