Polska, 10 złotych, 1938

Polska, 10 złotych, 1938

Polska, 10 złotych, 1938

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 21:18:40
341784
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), 10 złotych, 1938, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Parchimowicz 124e

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 227

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  500 zł
4)  480 zł
5)  470 zł
6)  380 zł
7)  370 zł
8)  350 zł
9)  300 zł
10)  240 zł
11)  210 zł
12)  200 zł
13)  190 zł
14)  185 zł
15)  180 zł