Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 21:16:00
340477
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładne
Literatura: Parchimowicz 124b

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 136

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  90 zł
8)  80 zł
9)  75 zł