Polska, 10 złotych, 1932
Polska, 10 złotych, 1932
Cena wylicytowana: 140 zł
340451
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 10 złotych, 1932, Anglia, głowa kobiety w czepcu |
Stan zachowania: |
II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna, bardzo ładne |
Parchimowicz 120b |
Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 115
1) 140 zł
2) 135 zł
3) 120 zł
4) 110 zł
5) 90 zł
min |