Polska, 1 kopiejka, 1860 BM

Polska, 1 kopiejka, 1860 BM

Polska, 1 kopiejka, 1860 BM

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 21:10:40
341780
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II (1855–1881), 1 kopiejka, 1860 BM, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, miejscowe zabrudzenia
Literatura: Bitkin 479, H-Cz. 6075, Plage 505

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 461

1)  85 zł
2)  80 zł