Polska, 3 grosze polskie, 1834 IP

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 21:09:40
341293
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 3 grosze polskie, 1834 IP, Warszawa
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1050, Iger KK.34.2.a (R), Plage 178

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 182

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  75 zł
6)  65 zł
7)  55 zł
8)  34 zł