Polska, grosz wikariacki, 1741

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 21:01:40
341279
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety pamiątkowe, grosz wikariacki, 1741, Drezno, Aw: Król na koniu i napis wokoło; Rw: Tron, na nim korona i berło, w tle Orzeł z insygniami królewskimi i napis wokoło
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatne defekty krążka, ale piękna moneta z dużym blaskiem menniczym
Literatura: Kahnt 642, Kop. 11526 (R2), Merseburger 1699b

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 344

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  680 zł
4)  660 zł
5)  640 zł
6)  600 zł
7)  520 zł
8)  480 zł
9)  460 zł
10)  420 zł
11)  410 zł
12)  400 zł
13)  390 zł
14)  370 zł
15)  360 zł