Polska, dwugrosz wikariacki, 1741

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 21:01:20
341280
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety pamiątkowe, dwugrosz wikariacki, 1741, Drezno, Aw: Król na koniu i napis wokoło; Rw: Tron, na nim korona i berło, w tle Orzeł z insygniami królewskimi i napis wokoło
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczony, miejscowa patyna
Literatura: Kahnt 641, Kop. 11529 (R2), Merseb. 1699a

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 271

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  330 zł
4)  320 zł
5)  300 zł
6)  180 zł
7)  170 zł
8)  160 zł
9)  150 zł
10)  140 zł
11)  130 zł
12)  120 zł