Polska, szeląg, 1592
Polska, szeląg, 1592
Cena wylicytowana: 195 zł
341840
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, szeląg, 1592, Malbork |
Stan zachowania: |
II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna, ładnie zachowany |
Kop. 620, Kopicki (ZIIIW) 160 |
Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 188
1) 195 zł
2) 190 zł
3) 185 zł
4) 80 zł
min |