Polska, denar, bez daty

Polska, denar, bez daty

Polska, denar, bez daty

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 20:43:00
341831
Opis: Polska - Jan I Olbracht (1492–1501), denar, bez daty, Kraków, Aw: Orzeł, Rw: Korona, nad nią litera O (efekt spowodowany podwójnym wybiciem rewersu)
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Frynas P.18.4, Kop. 385, Kubiak typ III/2

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 118

1)  70 zł
2)  65 zł