Polska, denar, bez daty
Zakończenie: 17-03-2022 20:43:00
Polska, denar, bez daty
341831
Opis: | Polska - Jan I Olbracht (1492–1501), denar, bez daty, Kraków, Aw: Orzeł, Rw: Korona, nad nią litera O (efekt spowodowany podwójnym wybiciem rewersu) |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna |
Literatura: | Frynas P.18.4, Kop. 385, Kubiak typ III/2 |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 122