Polska, kwartnik ruski, 1394–1398

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 20:42:00
341606
Opis: Polska - Władysław Jagiełło (1386–1434), kwartnik ruski, 1394–1398, Lwów, Aw: Orzeł, + WLADISLAVS REX, Rw: Lew w lewo + MONETA RVSSIE
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17.7 mm, 0.93 g, miejscowo grynszpan, delikatna patyna ładny
Literatura: Frynas P.16.8, Kop. 3065 (R4), Kрижанивский 83 (R4)

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 309

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  600 zł
4)  400 zł
5)  390 zł
6)  250 zł
7)  240 zł
8)  230 zł
9)  210 zł
10)  200 zł
11)  195 zł
12)  185 zł
13)  180 zł