Polska, kwartnik ruski, 1394–1398
Cena wylicytowana: 660 zł
341606
Opis: |
Polska - Władysław Jagiełło (1386–1434), kwartnik ruski, 1394–1398, Lwów, Aw: Orzeł, + WLADISLAVS REX, Rw: Lew w lewo + MONETA RVSSIE |
Stan zachowania: |
II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 17.7 mm, 0.93 g, miejscowo grynszpan, delikatna patyna ładny |
Frynas P.16.8, Kop. 3065 (R4), Kрижанивский 83 (R4) |
Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 313
1) 660 zł
2) 640 zł
3) 600 zł
4) 400 zł
5) 390 zł
6) 250 zł
7) 240 zł
8) 230 zł
9) 210 zł
10) 200 zł
11) 195 zł
12) 185 zł
13) 180 zł
min |