Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 20:35:40
340591
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kątach naprzemiennie kulka i pierścień z kulką, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.7 mm, 1.18 g, gięty
Literatura: CNP typ VI

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 53

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  32 zł
4)  30 zł