Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 276–282

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 20:23:40
341723
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Probus (276–282), antoninian bilonowy, 276–282, Siscia, Aw: Popiersie w prawo, IMP C M AVR PROBVS P F AVG, Rw: Kobieta stojąca w prawo, nakładająca wieniec na głowę cesarza stojącego naprzeciw, trzymającego glob i berło, RESTITVT ORBIS, u dołu Γ, w odcinku XXI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.12 g, zielona patyna
Literatura: RIC 731

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 57

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł