wydawnictwa zagraniczne, Harris Robert P. – A Guidebook of Russian Coins 1725 to 1982, Vriezenveen ..

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 20:02:40
341873
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Harris Robert P. – A Guidebook of Russian Coins 1725 to 1982, Vriezenveen 1983, 3. wydanie
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 184 strony, format ok. 13.5 x 21.5 cm, oprawa kartonowa, ilustrowany katalog monet rosyjskich wraz z wycenami dla trzech stanów zachowania

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 122

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  36 zł
4)  34 zł