wydawnictwa zagraniczne, Mort S. R. – Coins of the Hapsburg Emperors and Related Issues 1619 to 191..

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 20:02:00
341874
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Mort S. R. – Coins of the Hapsburg Emperors and Related Issues 1619 to 1919, Melbourne 1959
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 179 stron formatu ok. 15 x 22 cm, oprawa twarda, poglądowy katalog monet wraz z objaśnieniami legend i symboli obecnych na numizmatach emitowanych w latach 1619–1919 na terytorium Imperium Habsburgów z opisem terytoriów wchodzących w jego skład w tym Śląska i Galicji, jak również wskazania mennic (w tym tych historycznie związanych z Polską) – ich opisy i symbole. Przedstawiono i wyjaśniono skróty oraz motta występujące na monetach z rozbiciem na poszczególnych władców i okresy historyczne. Katalog zawiera m.in. mapę Imperium, klucz do herbów i symboli oraz systemem monetarny (w tym nazwy, wagi, rozmiary i kruszec monet). Podręczny i praktyczny katalog mennictwa Imperium Habsburgów.

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 171

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  30 zł