wydawnictwa zagraniczne, Sear David – Greek Imperial Coins and their values, The Local Coinage of t..

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 20:01:20
341871
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Sear David – Greek Imperial Coins and their values, The Local Coinage of the Roman Empire, Wiltshire 2008, ISBN 9780900652592
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 636 stron, oprawa twarda z obwolutą, bogato ilustrowany katalog monet greckich, przy każdej pozycji wycena

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 242

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  140 zł
5)  135 zł
6)  105 zł
7)  90 zł