wydawnictwa zagraniczne, Friedberg Arthur L., Friedberg Ira S. – Gold Coins of the World from Ancie..

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 20:00:40
341876
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Friedberg Arthur L., Friedberg Ira S. – Gold Coins of the World from Ancient Times to the Present, 2003, 7. edycja
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 732 strony A4, oprawa twarda, bogato ilustrowany, klasyczny katalog monet złotych w tym polskich z rozbiciem na mennice (miasta) i okresy historyczne oraz podaniem czystości złota i wagi monet.

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 628

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  150 zł
5)  60 zł