Szwajcaria, srebrna sztabka kolekcjonerska wagi 1 uncji, 1973

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 24-02-2022 22:37:40
340322
Opis: Szwajcaria, srebrna sztabka kolekcjonerska wagi 1 uncji, 1973, wybita na 90-lecie The Drovers National Bank of Chichago
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "999", stemple zwykłe, ciemna patyna

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 127

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  175 zł
5)  135 zł
6)  120 zł
7)  115 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  90 zł
11)  80 zł