Judaica, obrączka

Judaica, obrączka

Judaica, obrączka

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 24-02-2022 22:31:40
340392
Opis: Judaica, obrączka, na obrączce napisane בככיך קרן היםוד ארץישראב, dodatkowo nabita punca srebra i imiennik IG
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 23.8 x 7.7 mm, 5.61 g

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 374

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  220 zł
4)  175 zł
5)  155 zł
6)  130 zł
7)  105 zł
8)  85 zł
9)  75 zł
10)  48 zł
11)  44 zł