Czechosłowacja, 25 koron, 1965
Cena wylicytowana: 34 zł
340068
Opis: |
Czechosłowacja - Republika Socjalistyczna (1960–1990), 25 koron, 1965, Kremnica, 20. rocznica niepodległości |
Stan zachowania: |
I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
srebro próby 500, 16 g, patyna |
KM 59 |
Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 79
1) 34 zł
2) 32 zł
3) 28 zł
4) 24 zł
min |