Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 24-02-2022 21:25:20
340327
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 202

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  540 zł
4)  520 zł
5)  500 zł
6)  490 zł
7)  460 zł
8)  420 zł
9)  340 zł
10)  320 zł
11)  260 zł
12)  240 zł