Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, ok. II w. pne

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 24-02-2022 21:10:00
338733
Opis: Celtowie Wschodni - Geto-Dakowie, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, ok. II w. pne, Aw: Stylizowana głowa Zeusa w prawo, Rw: Stylizowany jeździec na koniu w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 23.4 mm, 7.17 g, kształt miseczkowaty
Literatura: Slg. Lanz 628-637

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 200

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  500 zł
4)  350 zł
5)  200 zł
6)  170 zł
7)  165 zł
8)  155 zł
9)  150 zł