Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 24-02-2022 20:20:00
209133
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 1 złoty, 1.10.1938, seria IG, numeracja 6457324
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: papier lekko pofalowany, lewy margines po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 719 (R3), Miłczak 78b

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 204

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  520 zł
4)  400 zł
5)  340 zł
6)  320 zł
7)  300 zł
8)  280 zł
9)  270 zł
10)  260 zł
11)  250 zł
12)  240 zł