Zakończenie: 17-02-2022 20:00 ÷ 22:12
Polska, Insurekcja Kościuszkowska, 1982
339494
Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki w prawo, przed nim sztu... | I |
40 zł szac. 40 zł 105 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal wybity na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924
339493
Aw: Popiersie w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura J. ... | II |
135 zł szac. 100 zł 176 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy - przemysł elektryczny, 1960
339293
sygnowany RAY PELLETIER, Aw: Półnaga kobieta z piorunami,... | I/I- |
— start 75 zł 86 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal - Parowiec Antilles
339292
sygnowany R DELAMARRE, Aw: Statek płynący w prawo, powyże... | II |
48 zł szac. 80 zł 91 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, medal - Parowiec Kolumbia
339291
sygnowany MARCEL RENARD; Aw: Parowiec "Kolumbia"płynący w... | II |
50 zł szac. 80 zł 103 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Urbi et Orbi, 1979
337494
Aw: Postać papieża lekko w lewo, z umiesionymi rękami, JA... | I |
150 zł szac. 150 zł 109 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Urbi et Orbi, 1979
336827
140 zł szac. 150 zł 110 wyświetleń |
5 | zakończona |