Europa, odznaka pamiątkowa, 1800 (?)
Cena wylicytowana: 165 zł
339800
| Opis: |
Europa, odznaka pamiątkowa, 1800 (?), Denkmal / der / Dankbarkeit / D. G. M. / ALEXANDRUK, na stronie odwrotnej Wegen /Rettung / seines / HAUPTMANS / bey Haag / den III. Xber. / J800 |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro (?), 48.1 mm, 30.41 g, niewielkie uszkodzenia krawędzi |
Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 228
1) 165 zł
2) 160 zł
3) 125 zł
4) 60 zł
| min |