Włochy, 5 lirów, 1872 M
Włochy, 5 lirów, 1872 M
Cena wylicytowana: 95 zł
339432
| Opis: |
Włochy - Królestwo Włoch - Wiktor Emanuel II (1861–1878), 5 lirów, 1872 M, Mediolan |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
srebro próby "900" 24.73 g, patyna |
KM 8.3, Pagani 494 |
Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 105
1) 95 zł
2) 90 zł
3) 85 zł
4) 80 zł
5) 75 zł
6) 70 zł
7) 55 zł
8) 50 zł
| min |