Francja, 10 franków, 1932
Zakończenie: 17-02-2022 21:33:00
Francja, 10 franków, 1932
339612
| Opis: | Francja - III Republika (1871–1940), 10 franków, 1932, Paryż |
| Stan zachowania: | II+/I-, Nearly Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby "680" 9.95 g, miejscowa patyna, bardzo ładne |
| Literatura: | Gadoury 801, KM 878 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 92