Francja, 5 franków, 1871 K
Francja, 5 franków, 1871 K
Cena wylicytowana: 165 zł
339448
| Opis: |
Francja - Rząd Obrony Narodowej (1870–1871), 5 franków, 1871 K, Bordeaux |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
srebro próby "900" 24.81 g, ciemna patyna |
Gadoury 742 |
Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 101
1) 165 zł
2) 160 zł
3) 150 zł
4) 140 zł
5) 110 zł
6) 80 zł
7) 50 zł
| min |