Francja, 5 franków, 1849 A
Francja, 5 franków, 1849 A
Cena wylicytowana: 105 zł
339440
Opis: |
Francja - II Republika (1848–1852), 5 franków, 1849 A, Paryż |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro próby "900" 24.60 g, patyna |
Gadoury 719 |
Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 68
1) 105 zł
2) 100 zł
3) 95 zł
4) 85 zł
5) 80 zł
6) 70 zł
7) 50 zł
min |