Francja, 5 franków, 1848 A

Francja, 5 franków, 1848 A

Francja, 5 franków, 1848 A

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 21:23:20
339308
Opis: Francja - II Republika (1848–1852), 5 franków, 1848 A, Paryż
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 24.97 g, patyna, piękne
Literatura: Gadoury 683, KM 756

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 107

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  370 zł
4)  360 zł