Francja, 5 franków, 1848 A
Francja, 5 franków, 1848 A
Cena wylicytowana: 390 zł
339308
| Opis: |
Francja - II Republika (1848–1852), 5 franków, 1848 A, Paryż |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
srebro, 24.97 g, patyna, piękne |
Gadoury 683, KM 756 |
Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 124
1) 390 zł
2) 380 zł
3) 370 zł
4) 360 zł
| min |