Polska, 2 złote, 1997
Polska, 2 złote, 1997
Cena wylicytowana: 110 zł
339479
| Opis: |
Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 2 złote, 1997, Warszawa, Zamek w Pieskowej Skale |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
nordic gold, nakład 315.000 sztuk, niewielkie uszkodzenie na obrzeżu |
Parchimowicz 749 |
Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 115
1) 110 zł
2) 105 zł
3) 100 zł
4) 95 zł
5) 90 zł
6) 85 zł
7) 80 zł
8) 50 zł
9) 42 zł
| min |