Polska, 20 złotych, 1979
Polska, 20 złotych, 1979
Cena wylicytowana: 32 zł
337693
| Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 20 złotych, 1979, Warszawa, Pomnik-Szpital Centrum Zdrowia Dziecka - wypukły napis PRÓBA |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
miedzionikiel, nakład 30.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w czerwonym pudełku NBP |
Parchimowicz P313a |
Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 140
1) 32 zł
2) 30 zł
3) 22 zł
4) 18 zł
| min |