Polska, 10 złotych, 1967

Polska, 10 złotych, 1967

Polska, 10 złotych, 1967

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 20:50:20
337588
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1967, Warszawa, Maria Skłodowska Curie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, patyna
Literatura: Parchimowicz 233

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 42

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  24 zł