Polska, 10 złotych, 1965
Polska, 10 złotych, 1965
Cena wylicytowana: 70 zł
337544
| Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1965, Warszawa, VII wieków Warszawy – Warszawska Nike |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
miedzionikiel, piękne, patyna, moneta świeżo wyjęta z worka menniczego |
Parchimowicz 228 |
Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 163
1) 70 zł
2) 70 zł
3) 28 zł
4) 24 zł
| min |