Polska, 5 złotych, 1830
Polska, 5 złotych, 1830
Cena wylicytowana: 165 zł
339240
Opis: |
Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 5 złotych, 1830, Warszawa, inicjały FH pod Orłem (mincerz Fryderyk Hunger) |
Stan zachowania: |
IV, Fine |
Dodatkowe informacje: |
ślad po zawieszcze, uderzenie na awersie, uszkodzenia obrzeża |
Bitkin 986, Plage 38 (R), Berezowski 7.50 zł |
Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 199
1) 165 zł
2) 160 zł
3) 155 zł
4) 115 zł
5) 105 zł
6) 100 zł
7) 95 zł
8) 90 zł
min |